خانه / عکس / واژگونی خودروی سواری در بزرگراه امام علی

واژگونی خودروی سواری در بزرگراه امام علی

💢 واژگونی خودروی سواری در بزرگراه امام علی(ع) يك مصدوم بر جای گذاشت
.
🔰 به گزارش پايگاه خبری 125 روز گذشته در پی واژگونی يك دستگاه خودروی سواری پرايد در شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) روی پل #مشيريه، شهروندان با سامانه 125 تماس گرفته و وقوع اين حادثه را اطلاع رسانی كردند كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ايستگاه 14 را به محل حادثه اعزام كرد.
.
🔸 #توكل_قاسمپور رييس ايستگاه 14 گفت: يك دستگاه خودروی سواری پرايد به رانندگی يك نفر خانم 25 ساله به علت نامشخص از مسير اصلی خود خارج شده و پس از برخورد با گاردريل حاشيه بزرگراه به صورت واژگون متوقف شده بود و راننده خانم خودرو نيز در داخل آن محبوس شده بود.
.
🔹خوشبختانه قبل از رسيدن آتش نشانان به محل حادثه راننده مصدوم با كمك شهروندان از داخل خودرو خارج شده بود. آتش نشانان پس از ايمن سازی محل ، طی بازديد و بررسی اوليه اقدام به قطع برق و رفع نشت سوخت خودرو نموده و با استفاده از تجهيزات مخصوص ، خودرو را به حالت اوليه بازگرداندند.
.
🔻 راننده خودرو كه از ناحيه دست چپ دچار آسيب ديدگی شده بود توسط عوامل اورژانس جهت مداوا به مراكز درمانی منتقل شد و آتش نشانان نيز پس از ايمن سازی محل حادثه و پاكسازی بزرگراه از بقايای بجا مانده از اين برخورد به عمليات خود خاتمه دادند.
.
.
#تصادف #واژگونی #آتشنشانی #دولت‌_آباد #رسانه_دولت_آباد #ری #شهرری

برای ورود به اینستاگرام ما کلیک کنید.

برای دیدن آخرین اخبار کلیک کنید

همچنین ببینید

ابزار فروشی در آتش سوخت

🔥 ابزار فروشی در آتش سوخت.💢 ساعتی قبل یک فروشگاه ابزار فروشی در خیابان والفجر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *